SZKOLNE MIEJSCA PATRIOTYCZNO – HISTORYCZNE

Zdjęcia należy wysyłać na adres mailowy koordynatorów regionalnych.

Zespół Szkół Technicznych w Rybniku
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi
Zespół Szkół nr 3 w Rybniku
Zespół Szkól Ponadpodstawowych w Ornontowicach
Zespół Szkolno-Przedszlny w Żelislawicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Rybniku
Szkoła Podstawowa w Rogowie
Szkoła Podstawowa nr 10 w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Żorach
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Gustawa Morcinka w Mikołowie
SP Sportowa w Mysłowicach
SP 40 Ruda Śląska
SP 30 Dąbrowa Górnicza
SP 29 Gliwice
SP 21 Jaworzno
SP 17 i VIII LO w Zabrzu
SP 9 im. Marii Dąbrowskiej w Zawierciu
SP 8 Zawiercie
SP 2 Siewierz
SP 11 w Dąbrowie Górniczej
MOPT Dąbrowa Górnicza
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego w Rybniku
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach
ZSO 12 Gliwice
ZSC w Gliwicach
Zespół Szkół Społecznych im. Wspólnej Europy w Żorach
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ornontowicach
Zdjęcie kącika pamięci w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Sportowych
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 w Rybniku
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 w Rybniku
Szkoła Podstawowa w Wyrach
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Jordana w Jastrzębiu-Zdroju
Szkoła Podstawowa nr 17 im. Jana Brzechwy w Jastrzębiu -Zdroju
Szkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jastrzębiu-Zdroju
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jerzego Kukuczki w Jastrzębiu – Zdroju
Szkoła Podstawowa nr 11 w Żorach w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 w Żorach
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Franciszka Stuska w Orzeszu
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Jankowicach
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie
Szkoła Podstawowa im. ks. Konstantego Damrota w Zwonowicach
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Rducha w Bełku
SP 45 w Bytomiu
SP 39 Zabrze
SP 8 GLIWICE
MSP nr 2 w Knurowie
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Jastrzębiu-Zdroju
CKZiU Województwa Śląskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 18 w Rybniku
Szkoła Podstawowa im. ks. Konstantego Damrota w Zwonowicach
SP 45 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa Szkoła jak Dom w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Rydułtowach
SP7 Mysłowice
SP Chruszczobród
SP 9 Mysłowice
Publiczna Szkoła Podstawowa SRKAK w Siemianowicach Śląskich
Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. M. Wańkowicza w Katowicach
ZSO 2 Gliwice
Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
Technikum Lotnicze ZDZ w Katowicach
Szkoła Podstawowa w Psarach
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Bractwa Kurkowego Grodu Bytomskiego w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 27 im. prof. Wł. Szafera w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Imielinie
SP38 Specjalna Zabrze
SP nr 54 w Bytomiu
SP nr 16 w Zabrzu
SP 13 im. A. Piwowara w Dąbrowie Górniczej
SP 11 Dąbrowa Górnicza
MSP 13 w Piekarach Śląskich
MSP 11 Piekary Śląskie
IX LO im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu
IV LO Ruda Śląska
III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Będzinie
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach
Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku
Zespół Szkół COGITO w Siemianowicach Śląskich
XII LO w Zespole Szkół Sportowych w Zabrzu
Wystawa SP 15 w Zabrzu
VII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach
V Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w ZSO nr 2 w Katowicach
Technikum TEB Edukacja w Tychach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 9 im. Adama Mickiewicza w Rybniku
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Siemianowicach Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Ligonia w Orzeszu-Zawadzie
Szkolne miejsca PATRIOTYCZNO HISTORYCZNE. IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Chorzowie
SP 18 im. Ignacego Krasickiego w Sosnowcu
SP 10 w Gliwicach wystawa IPN
SP 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie
I LO im. J. Smolenia w Bytomiu
ZSP6 Zabrze
ZSP w Radostowicach
ZSP w Kryrach
Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach
sdr
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wodzisławiu Śląskim
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pałwa II w Chorzowie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 19 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr 37 w Chorzowie
smart
Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku
Szkoła Podstawowa nr 18 w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Floriana Adamskiego w Chełmie Śląskim
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Imielinie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zendku
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze
SP 35 z Oddziałami Przedszkolnymi w Dąbrowie Górniczej
SP 13 w Gliwicach
SP 11 Zawiercie
SP 7 w Czeladzi
SP 5 im. Komisji Edukacji Narodowej w Jaworznie
SP 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Mysłowicach
SP 2 im. M. Konopnickiej w Czeladzi
Salezjański Zespół Szkół Publicznych DON BOSKO w Świętochłowicach
Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Bieruniu
III LO w Gliwicach
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
ZSO nr 14 w Gliwicach
Zespół Szkół Technicznych nr 1 w Chorzowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rybniku
Zespół Edukacji Wspomagającej w Świętochłowicach
zdjęcie szkolnego kącika patriotyczno – historycznego w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Zabrzu w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Zabrzu
Zdjęcie szkolnego kącika patriotyczno – historycznego w Szkole Podstawowej nr 17 im. Bohaterów Westerplatte w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Zabrzu
zdjęcia Szkolnego Kącika Patriotyczno Historycznego w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym
Szkoła Podstawowa nr 47 w ZSP nr 3 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 39 im. J. Lompy w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 20 w Siemianowicach Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie.jpg
Szkoła Podstawowa nr 1 w Łazach
Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Wilczy 2
SP Fundacji Elementarz w Podzamczu
SP 43 w Zabrzu
SP 13 Będzin
Miejsce pamięci Zespół Szkół nr 10 Zabrze
Kącik patriotyczno – historyczny w Szkole Podstawowej nr 35 w Rudzie Śląskiej
CKZiU Sosnowiec
Centrum Edukacji w Zabrzu
Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. św. Jana Pawła II – Siemianowice Śląskie
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 im. E. Abramowskiego w Katowicach
Zespół Szkół Spożywczych w Zabrzu
Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach
Zespół Szkół nr 6 w Tychach
Zespole Szkolno Przedszkolnym w Pilchowicach
X LO im. I. J. Paderewskiego Akademickie w Katowicach
Technikum nr 15 im. Tomasza Klenczara w Katowicach
Technikum nr 3 w Katowicach
Szkoły Podstawowej Nr 15 im. Ks. Jana Dzierżona w Zabrzu
Szkoła Podstawowa w Pińczycach
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 62 im. Józefa Kocurka w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 59 im. Jana Matejki w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 42 w ZSP nr 12 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 38 w ZSP nr 11 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Rybniku
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Norberta Kroczka w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 24 im Himalaistów Polskich w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Gustawa Morcinka w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 8 im. św. Jana Pawła II w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 7 Specjalna w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Karola Palicy w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Czerwionce-Leszczynach
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jerzego Ziętka w ZSP nr 9 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w Bieruniu II
????????????????????????????????????
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sławika nr 56 w Katowicach
SP 32 Bytom im. 1 Pułku Strzelców Bytomskich
SP nr 34 w ZS nr 4 w Dąbrowie Górniczej
SP 22 w Sosnowcu
SP 15 im. Jana Brzechwy w Jaworznie
SP 13 w Sosnowcu
SP 8 im. Adama Mickiewicza w Dąbrowie Górniczej
Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 Piekary Śląskie
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jacka w Katowicach
IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Zabrzu
IV Liceum Ogólnokształcące im. Generała Stanisława Maczka w Katowicach
III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach
II LO Ruda Śląska
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Reja w Świętochłowicach
CKZiU w Sosnowcu
II LO w Gliwicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Piekarach Śląskich
V Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w Gliwicach
Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi nr 22 im. Juliusza Słowackiego w Rybniku
Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adeli Korczyńskiej w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Miasteczku Śląskim
SP. im. M. Konopnickiej w Przeczycach
SP 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Dąbrowie Górniczej
SP 9 w Tarnowskich Górach
SP 26 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Konopnickiej w Dąbrowie Górniczej
Akademicki Zespół Szkół w Piekarach Śląskich
ZS Slawków
Zespół Szkół Specjalnych przy Ośrodku Terapii i Nerwic dla Dzieci i Młodzieży w Orzeszu
Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Kopalni
XV Liceum Ogólnokształcącego im. rtm. W. Pileckiego w Katowicach
VI Liceum Ogólnokształcące im Jana Długosza w Katowicach
Technikum nr 18 w Zespole Szkół Poligraficzno-Mechanicznych im. Armii Krajowej w Katowicach
Technikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Katowicach
Technikum nr 5 w Rudzie Śląskiej
Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu
Technikum nr 1 w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej
T1 i T2 w CKZiU w Mysłowicach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Rybniku
Szkoła Podstawowa w Bargłówce
Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna im. Marii Grzegorzewskiej w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 54 im. Marii Konopnickiej w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Stefana Żeromskiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 36 im. K.K. Baczyńskiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Bohaterów Monte Cassino w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 28 im. K. Miarki w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Powstańców Śląskich w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 12 im. I.J. Paderewskiego w Zespole Szkół i Placówek nr 1
Szkoła Podstawowa nr 8 w ZSP nr 8 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 8 im. J. Skrzeka i P. Wójcika w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 5 w Czerwionce-Leszczynach
Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Ślaskie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Świętochłowicach
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siemianowicach Śląskich (002)
Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza w Bojszowach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. G. Morcinka w Świętochłowicach
SP 27 im. B. Prusa w ZSP nr 1 w Dąbrowie Górniczej
SP 20 Sosnowiec
SP 3 w Zawierciu
Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia Elementarz w Katowicach
CKZiU Jaworzno
Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 16 im. Janusza Korczaka Specjalna w Katowicach
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurów
All-focus
smart
Technikum 8 w Zespole Szkół nr 17 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Janusza Korczaka w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Juliana Tuwima w Zabrzu
Szkoła Podstawowa Nr 25 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 1 w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 18 w Rudzie Śląskiej
SP 3 Dąbrowa Górnicza
SP im. Powstańców Śląskich w Tworogu
SP 29 Dąbrowa Górnicza
SP 15 im. Stefana Żeromskiego w Sosnowcu
SP 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu
Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Piekarach Śląskich
I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich
Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich
Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. A Struga w Gliwicach
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach
Szkoła Podstawowa w Chechle
Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 16 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 36 im. J. Tuwima w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 20 w Rybniku
Szkoła Podstawowa nr 5 Siemianowice Śl.
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Joanny von Schaffgotsch-Gryzik w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Tychach
Szkoła Podstawowa w Stanicy
SP 43 Bytom
SP w Ryczowie
SP 33 w Sosnowcu
SP 10 Sosnowiec
SP 3 w Łazach
IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Zabrzu
IV Liceum Ogólnokształcące im. Generała Stanisława Maczka w Katowicach
Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jerzego Popiełuszki w Świerczyńcu
Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach
Zespół Szkół Specjalnych Radzionków
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Boniowicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny Pilchowice
Zespól Szkół Samochodowych w Gliwicach
Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach
Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr21 w Bytomiu
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 W BYTOMIU
Szkoła Podstawowa nr 36 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Sportowców Hajduckich w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 32 Chorzów
Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Broniewskiego w Orzeszu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowskich Górach
Szkoła Podstawowa nr 5 w ZSP 3 w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Siemianowicach Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 2 w ZSP nr 5 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzionkowie
Szkoła Podstawowa nr 47 i XIII Liceum Ogólnokształcące dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących w ZSS42 z Zabrzu
SP13 Siemianowice Śląskie
SP im. ks. Stefana Joniaka Niegowonice
SP im. Jana Pawła II w Boruszowicach
SP 42 Sosnowiec
SP 21 Sosnowiec
SP 13 im. H. Sienkiewicza z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Mysłowicach
SP 11 Będzin
SP 10 Dąbrowa Górnicza
SP 6 Będzin
SP 1 im. Wojska Polskiego w Porębie
Prywatna Szkoła Podstawowa Arkona w Siemianowicach Śląskich
III LO w ZSO w Jaworznie
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach
ZS im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach
Zespół Szkół Zawodowych im. Romualda Mielczarskiego w Katowicach
Zespół Szkół nr 1 w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkół Budowlanych w Chorzowie
Technikum nr 6 w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w ZSP nr 13 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kornela Makuszyńskiego w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kornela Makuszyńskiego w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 33 im. St. Ligonia w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 27 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Teodora Christopha w Miasteczku Śląskim
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w Tąpkowicach
Szkoła podstawowa 46 Zabrze
Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Juliusza Słowackiego w Gliwicach
SP4 – Czeladż
SP im. Królowej Jadwigi w Pniowie
SP 11 – Sosnowiec
SP 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Mysłowicach im. Karola Miarki
Państwowe Szkoły Budownictwa – Zespół Szkół w Bytomiu
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 w Piekarach Śląskich
Miejsce pamięci SP15 Gliwice
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bytomiu
I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu
Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Juliusza Słowackiego w Gliwicach
Zespół Szkół nr 1 w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowicach
Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40 im. G. Morcinka w Bytomiu
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 33 IM. JANA BRZECHWY Z ODDZIAŁAMI PRZYSZPITALNYMI W CHORZOWIE
Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 1 w Miasteczku Śląskim
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni
SP 1 Czeladź
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie
Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju
Zespół Szkół Ekonomicznych im Wojciecha Korfantego w Katowicach
Zdjęcia SP8 – Zabrze
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 33 IM. JANA BRZECHWY Z ODDZIAŁAMI PRZYPITALNYMI W CHORZOWIE
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 9 w ZSP nr 1 w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Śląskich w Ligocie
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wojkowicach Kościelnych
Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej
III LO Ruda Śląska
Zespół Szkół Publicznych w Kaletach
ZS im. Stanisława Staszica w Zawierciu
Zespół Szkół Usługowo-Rzemieślniczych Bytom
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Meritum w Siemianowicach Śląskich.
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zawierciu
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Emilii Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej
Szkoła Podstawowa w Ciągowicach
Szkoła Podstawowa nr 6 w Zawierciu.
Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Górniczej
Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego nr 32 w Sosnowcu.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sosnowcu.
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 17 w Sosnowcu.
SP nr 46 w Sosnowcu
SP Brudzowice
SP 25 w Sosnowcu
SP 8 w Będzinie
Liceum Ogólnokształcące w Psarach
III LO Ruda Śląska
II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.
II Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Ligonia w Chorzowie
Zespół Szkół nr 3 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Żywcu
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Bytomiu
Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Katowicach
Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich
Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego
Szkoła Podstawowa nr 21 w Zabrzu.
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Powstańców Śląskich w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tychach
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Tychach
Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Piekarach Śląskich
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie
SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki w Lędzinach
SP nr 23 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 Tychy (002)
SP nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach
SP nr 2 im. Juliana Tuwima w Wodzisławiu Śląskim
SP nr 3 im. Miłośników Ziemi Piekarskiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1
SP nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana III Sobieskiego w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Narodów Zjednoczonych w Tychach