SZKOLNE MIEJSCA PATRIOTYCZNO – HISTORYCZNE
Zdjęcia należy wysyłać na adres mailowy koordynatorów regionalnych.

ZSP w Przybędzy
ZSO w Pawłowicach
ZS nr 6 – Sopotnia Mała
Zespół Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Żywcu
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Milówce
Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Raciborzu
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzębiu-Zdroju
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Księdza Jana Twardowskiego w Bielsku-Białej
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Węgierskiej Górki w Węgierskiej Górce
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bestwinie
SP Wisła Wielka
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Godziszce
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. 4 Pułku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Heleny Marusarzówny w Szczyrku
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi w Świerklanach
Szkoła Podstawowa im. ks. prał. Stanisława Gawlika w Radziechowach
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jonatan Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jonatan nr 2 w Bielsku-Białej
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im Stanisława Będkowskiego w Grabowej
ZSP w Radostowicach
ZSP w Kryrach
Szkoła Podstawowa w Kaczycach
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Gustawa Morcinka w Jastrzębiu – Zdroju
Szkoła Podstawowa nr 5 III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Żywcu
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze
Szkoła Podstawowa nr 33 w Bielsku-Białej
I LO Żywiec
ZSP im. Jana Pawła II w Bystrej
ZSP im. Adama Mickiewicza w Mazańcowicach
ZSP 2 w Ustroniu
Zespół Szkół w Wilamowicach
Zespół Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej
Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu
Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących w Bielsku-Białej
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Bielsku – Białej
Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Kaleckiego w Bielsku-Białej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słotwinie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pewli Ślemieńskiej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzyżowicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwince
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Janusza Korczaka w Żywcu
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Juszczynie
Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner w Bielsku-Białej
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Bujakowie
Szkoła Podstawowa w Lipowej
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Korczaka w Bielsku-Białej
Szkoła Podstawowa nr 8 w Cieszynie
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kazimierza Wielkiego w Czechowicach- Dziedzicach
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka w Cieszynie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Koniakowie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Istebnej
Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Międzybrodziu Bialskim
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wilkowicach
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Kozach
Szkoła Podstawowa im. T. Sygietyńskiego w Ujsołach
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pisarzowicach
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Nieledwi
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobiórze
Szkoła Podstawowa im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej w Dębowcu
SP w Rychwałdzie
SP nr 1 w Wiśle
SP nr 1 w Czańcu
SP 37 w Bielsku – Białej im. gen. M. Zaruskiego
SP 31 w Bielsku-Białej
SP 4 Cieszyn
SP 1 im. św. Jana Kantego w Międzybrodziu Bialskim
PZS nr 1 w Pszczynie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. kard. K. Wojtyły w Kozach
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
LO im prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach
Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Kozach
kącik historyczno-patriotyczny w IV L.O. im. Komisji Edukacji Narodowej w Bielsku-Białej
I LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej
Bielska Szkoła Przemysłowa
Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju
Technikum TEB Edukacja w Jastrzębiu-Zdroju
Zespół Szkół im. gen. Sosabowskiego w Bielsku Białej
Szkoła Podstawowa w Szarem
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Eugenii Chrzanowicz w Pewli Wielkiej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Bielsku-Białej
Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki w Pewli Małej
dav
ZS NR 5 IM. JANA PAWŁA II W JASTRZĘBIU-ZDROJU
Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielska-Białej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Koszarawie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Janowicach
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej
Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego w Rybarzowicach
SP 2 JAWORZE
dav
II Liceum Ogólnokształcące im. A .Asnyka w Bielsku-Białej
SONY DSC
Zespół Szkolno -Przedszkolny nr 3 w Ustroniu
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Józefa Drożdża w Bielsku-Białej
Szkoła Podstawowa nr 3 w Wodzisławiu Śląskim
Szkoła Podstawowa nr 2 w Brennej
Szkoła Podstawowa nr 1 im Janusza Korczaka w Pawłowicach
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Lalikach
Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach
Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsku-Białej
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli
VIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Medycznych i Ogólnokształcących im. H. Chrzanowskiej w Bielsku-Białej
Szkoła Podstawowa w Zwardoniu
Liceum Ogólnokształcące Ośrodka Edukacji Sokrates w Bielsku-Białej
BRAK PODPISU
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Królowej Jadwigi w Łodygowicach
Zespół Szkół nr 1 w Jeleśni
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieszczętach
Szkoła Podstawowa nr 1 w Rajczy
Szkoła Podstawowa nr 1 Pewel Wielka
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamesznicy
Szkoła Podstawowa nr 18 w Bielsku-Białej
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-Dziedzicach
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Akademia Żaków w Bielsku-Białej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pawłowicach
Szkoła Podstawowa w Soli
SP nr 4 w Bielsku-Białej
SP nr 30 w Bielsku-Białej