SZKOLNE MIEJSCA PATRIOTYCZNO – HISTORYCZNE

Zdjęcia należy wysyłać na adres mailowy koordynatorów regionalnych.

ZS Slawków
Zespół Szkół Specjalnych przy Ośrodku Terapii i Nerwic dla Dzieci i Młodzieży w Orzeszu
Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Jana Pawła II w Kopalni
XV Liceum Ogólnokształcącego im. rtm. W. Pileckiego w Katowicach
VI Liceum Ogólnokształcące im Jana Długosza w Katowicach
Technikum nr 18 w Zespole Szkół Poligraficzno-Mechanicznych im. Armii Krajowej w Katowicach
Technikum nr 8 im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Katowicach
Technikum nr 5 w Rudzie Śląskiej
Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Zabrzu
Technikum nr 1 w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej
T1 i T2 w CKZiU w Mysłowicach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Rybniku
Szkoła Podstawowa w Bargłówce
Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna im. Marii Grzegorzewskiej w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 54 im. Marii Konopnickiej w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Stefana Żeromskiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 36 im. K.K. Baczyńskiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Bohaterów Monte Cassino w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 28 im. K. Miarki w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Powstańców Śląskich w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 12 im. I.J. Paderewskiego w Zespole Szkół i Placówek nr 1
Szkoła Podstawowa nr 8 w ZSP nr 8 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 8 im. J. Skrzeka i P. Wójcika w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 5 w Czerwionce-Leszczynach
Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Ślaskie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Świętochłowicach
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siemianowicach Śląskich (002)
Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza w Bojszowach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. G. Morcinka w Świętochłowicach
SP 27 im. B. Prusa w ZSP nr 1 w Dąbrowie Górniczej
SP 20 Sosnowiec
SP 3 w Zawierciu
Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia Elementarz w Katowicach
CKZiU Jaworzno
Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu
Branżowa Szkoła I Stopnia nr 16 im. Janusza Korczaka Specjalna w Katowicach
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurów
All-focus
smart
Technikum 8 w Zespole Szkół nr 17 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Janusza Korczaka w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Gwarków Rudzkich w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Juliana Tuwima w Zabrzu
Szkoła Podstawowa Nr 25 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym Nr 1 w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 18 w Rudzie Śląskiej
SP 3 Dąbrowa Górnicza
SP im. Powstańców Śląskich w Tworogu
SP 29 Dąbrowa Górnicza
SP 15 im. Stefana Żeromskiego w Sosnowcu
SP 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu
Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Piekarach Śląskich
I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich
Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich
Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. A Struga w Gliwicach
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach
Szkoła Podstawowa w Chechle
Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 15 im. Polskich Olimpijczyków w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 16 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Gustawa Morcinka w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 36 im. J. Tuwima w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 25 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 20 w Rybniku
Szkoła Podstawowa nr 5 Siemianowice Śl.
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Joanny von Schaffgotsch-Gryzik w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Tychach
Szkoła Podstawowa w Stanicy
SP 43 Bytom
SP w Ryczowie
SP 33 w Sosnowcu
SP 10 Sosnowiec
SP 3 w Łazach
IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Reja w Zabrzu
IV Liceum Ogólnokształcące im. Generała Stanisława Maczka w Katowicach
Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jerzego Popiełuszki w Świerczyńcu
Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach
Zespół Szkół Specjalnych Radzionków
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Boniowicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny Pilchowice
Zespól Szkół Samochodowych w Gliwicach
Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach
Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr21 w Bytomiu
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 W BYTOMIU
Szkoła Podstawowa nr 36 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Sportowców Hajduckich w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 32 Chorzów
Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Broniewskiego w Orzeszu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Tarnowskich Górach
Szkoła Podstawowa nr 5 w ZSP 3 w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Siemianowicach Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 2 w ZSP nr 5 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Gliwicach
Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzionkowie
Szkoła Podstawowa nr 47 i XIII Liceum Ogólnokształcące dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących w ZSS42 z Zabrzu
SP13 Siemianowice Śląskie
SP im. ks. Stefana Joniaka Niegowonice
SP im. Jana Pawła II w Boruszowicach
SP 42 Sosnowiec
SP 21 Sosnowiec
SP 13 im. H. Sienkiewicza z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi w Mysłowicach
SP 11 Będzin
SP 10 Dąbrowa Górnicza
SP 6 Będzin
SP 1 im. Wojska Polskiego w Porębie
Prywatna Szkoła Podstawowa Arkona w Siemianowicach Śląskich
III LO w ZSO w Jaworznie
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach
ZS im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach
Zespół Szkół Zawodowych im. Romualda Mielczarskiego w Katowicach
Zespół Szkół nr 1 w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkół Budowlanych w Chorzowie
Technikum nr 6 w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w ZSP nr 13 w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kornela Makuszyńskiego w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kornela Makuszyńskiego w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 33 im. St. Ligonia w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Królowej Jadwigi w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 27 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Brzechwy w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Wyspiańskiego w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytomiu
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Teodora Christopha w Miasteczku Śląskim
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w Tąpkowicach
Szkoła podstawowa 46 Zabrze
Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Juliusza Słowackiego w Gliwicach
SP4 – Czeladż
SP im. Królowej Jadwigi w Pniowie
SP 11 – Sosnowiec
SP 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Mysłowicach im. Karola Miarki
Państwowe Szkoły Budownictwa – Zespół Szkół w Bytomiu
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 w Piekarach Śląskich
Miejsce pamięci SP15 Gliwice
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Bytomiu
I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu
Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Juliusza Słowackiego w Gliwicach
Zespół Szkół nr 1 w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Adamowicach
Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 40 im. G. Morcinka w Bytomiu
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 33 IM. JANA BRZECHWY Z ODDZIAŁAMI PRZYSZPITALNYMI W CHORZOWIE
Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu
Szkoła Podstawowa nr 1 w Miasteczku Śląskim
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni
SP 1 Czeladź
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chorzowie
Zespół Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju
Zespół Szkół Ekonomicznych im Wojciecha Korfantego w Katowicach
Zdjęcia SP8 – Zabrze
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 33 IM. JANA BRZECHWY Z ODDZIAŁAMI PRZYPITALNYMI W CHORZOWIE
Szkoła Podstawowa nr 40 im. Jerzego Kukuczki w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Juliusza Słowackiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Pawła II w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 9 w ZSP nr 1 w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Śląskich w Ligocie
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wojkowicach Kościelnych
Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej
III LO Ruda Śląska
Zespół Szkół Publicznych w Kaletach
ZS im. Stanisława Staszica w Zawierciu
Zespół Szkół Usługowo-Rzemieślniczych Bytom
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Meritum w Siemianowicach Śląskich.
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zawierciu
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Emilii Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej
Szkoła Podstawowa w Ciągowicach
Szkoła Podstawowa nr 6 w Zawierciu.
Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Górniczej
Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiego nr 32 w Sosnowcu.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sosnowcu.
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 17 w Sosnowcu.
SP nr 46 w Sosnowcu
SP Brudzowice
SP 25 w Sosnowcu
SP 8 w Będzinie
Liceum Ogólnokształcące w Psarach
III LO Ruda Śląska
II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.
II Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Ligonia w Chorzowie
Zespół Szkół nr 3 w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Żywcu
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Bytomiu
Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Katowicach
Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich
Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego
Szkoła Podstawowa nr 21 w Zabrzu.
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Powstańców Śląskich w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tychach
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Tychach
Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych w Piekarach Śląskich
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Chorzowie
SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Karola Miarki w Lędzinach
SP nr 23 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 Tychy (002)
SP nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach
SP nr 2 im. Juliana Tuwima w Wodzisławiu Śląskim
SP nr 3 im. Miłośników Ziemi Piekarskiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1
SP nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana III Sobieskiego w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Narodów Zjednoczonych w Tychach